Опитування з питань академічної доброчесності та якості освіти

Шановні студенти ХНУБА!

 
Велике прохання до вас пройти опитування з питань академічної доброчесності та якості освіти в рамках проєкту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти» Academic IQ спільно з Організацією «Американські Ради з міжнародної освіти», який стартував у ХНУБА у листопаді 2020 року та триває до кінця червня 2022 року.
Мета проєкту Academic IQ – об’єднати професійну спільноту освітян середньої та вищої освіти для обміну досвідом та співпраці задля підтримки академічної доброчесності та якості освіти.

Результатом діяльності проєкту Academic IQ та співпраці українських й міжнародних експертів стане розвиток освітянського середовища задля відповідального запровадження норм академічної доброчесності та посилення спроможностей освітньої системи України на засадах і принципах академічної доброчесності та якості.

Мета опитування – моніторинг функціонування системи дотримання академічної доброчесності та якості освіти усіма учасниками освітнього процесу.

 

Участь в опитуванні

 

Участь в опитуванні дуже важлива і корисна, тому що дозволить виявити сильні та слабкі сторони освітнього процесу, що пов'язані з академічною доброчесністю та якістю освіти, та покращити відповідні політики в університеті. Для цього використовується той самий інструментарій, що й минулого року.

Координатори проєкту від університету: перший проректор з науково-педагогічної роботи Бугай В.С., професор кафедри виробничої інженерії Журавльов Ю.В. та доцент кафедри безпеки життєдіяльності та інженерної екології Лебедєва О.С.

Анкета для опитування студентів складається з 28 питань. Заповнення анкети займе від 5 до 15 хвилин.

Наголошуємо на тому, що опитування потрібно пройти онлайн (перейшовши за посиланням, що наведено нижче) та воно є повністю анонімним (не вносяться імена чи будь-які інші персональні дані)! Опитування можна пройти лише один раз. Доступ до його результатів не буде поширюватися. Участь в опитуванні є повністю добровільною. Доступ будуть мати лише координатори проєкту від університету та команда проєкту з боку Організації «Американські Ради з міжнародної освіти».

 

Покликання на студентське опитування:  https://www.research.net/r/KharkivNationalUnivofCivilEngineeringandArchitectureST

 

Опитування для викладачів: https://www.research.net/r/KharkivNationalUnivofCivilEngineeringandArchitectureFY

   

Покликання на анкету для опитування буде активним до 11 лютого 2022 року включно.

 

 

У разі виникнення будь-яких питань з приводу опитувань ви можете звернутись до координаторів проєкту від ХНУБА за допомогою електронної пошти.

Новини кафедри