Новини групи

Лента не найдена

21 мая, 2015 в 11:00 стартовала  «Открытая межрегиональная выставка-конференция изобретательского искусства" Ukr. tech. fest ", как и планировалось выставка прошла на территории Харьковской государственной научной библиотеки им. В. Г. Короленко.

22 травня 2015 року в Харкові проходитиме масштабний соціальний захід «Наукові пікніки».

21 травня 2015 початок о 11.00.

Відбудеться«Відкрита міжрегіональна виставка-конференція винахідницького мистецтва" Ukr.tech.fest "»!

Уважаемые коллеги!

 Редколлегия международного научно-технического журнала «Полимерные материалы и технологии» (ПМТ), издаваемого «Институтом механики металлополимерных систем имени В.А. Белого НАН Беларуси»,  приглашает Вас к публикации в нашем журнале.

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі VIІ Міжнародної наукової конференції "Ресурс і безпека експлуатації конструкцій, будівель та споруд" , Присвячена 85-річчу ХНУБА яка відбудеться 20-21 жовтня 2015р. у Харківському національному університеті будівництва та архітектури.

28 квітня 2015 року в с тінах Харківського національного університету будівництва і архітектури комітет у справах сім'ї, молоді та спорту

 У понеділок, 27 квітня, у Харківському національному університеті будівництва і архітектури на кафедрі Англійської мови стартувала Crash-up сесія Start-up центру «New Development» для студентів та молодих науковців.

Змінено відображення змісту меню студента (аудиторія, мій розклад, мій викладач, дисципліна) при виборі закладок мої студенти та дисципліни.

 

21 лютого 2013р.

Джерело: http://www.city.kharkov.ua/ru/news/u-harkovi-proyshov-pershiy-vseukrayinskiy-konkurs-vinahodiv-uh-invent-18127.html

У Харкові пройшов перший всеукраїнський конкурс винаходів «УХ, інвент!»Нагородження переможців I Всеукраїнського конкурсу винаходів «УХ, інвент!» відбулося сьогодні, 21 лютого, у презентаційно-виставковому центрі «Радмір-Експохол».