І Всеукраїнський конкурс винаходів «Ух, инвент!»

21 лютого 2013р.

Джерело: http://www.city.kharkov.ua/ru/news/u-harkovi-proyshov-pershiy-vseukrayinskiy-konkurs-vinahodiv-uh-invent-18127.html

У Харкові пройшов перший всеукраїнський конкурс винаходів «УХ, інвент!»Нагородження переможців I Всеукраїнського конкурсу винаходів «УХ, інвент!» відбулося сьогодні, 21 лютого, у презентаційно-виставковому центрі «Радмір-Експохол».

 

Як зазначають організатори, конкурс є унікальним для України. Він об'єднує інноваційні ідеї та розробки й є майданчиком для діалогу між розробниками та інвесторами. У конкурсі взяли участь 242 проекти учнів, аспірантів, магістрів, бакалаврів та науковців з провідних вишів та НДІ, а також незалежних розробників з найбільших міст України. В рамках конкурсу також були розглянуті проекти близько 30 інвестиційних фондів зі всього світу. За результатами презентацій проектів були обрані переможці у кількох номінаціях.

 У номінації «Медицина» переможцем став проект «Фітотерапевтичний апаратний комплекс Коробова «Барва-Терапевт» автора Анатолія Коробова, у номінації «Промисловость» - «Багатофункціональні полімерні матеріали для захисту і відновлення будівельних конструкцій і виробів» Наталії Саєнко, в номінації «Екологіїя» - «Екологізація енергетики та безпеки території» Івана Бондаренка. У номінації «Сільське господарство» кращим став проект «Принцип реалізації нанотехнології в птахівництві» Дмитра Міленіна.

Із загальної кількості проектів близько 40 експонуються у виставковій зоні «Радмір-Експохолу» з 19 по 22 лютого. На виставці представлені машинобудівні досягнення та інноваційні енергозберігаючі технології останніх років компаній і заводів з усієї України.

В рамках виставки «Енергофорум-Харків» представлено енергозберігаюче електрообладнання. Зокрема, електротехніка, обладнання з енергетики та теплоенергетики, енерго- та ресурсозбереження, світлотехніка, автоматизація, приладобудування та робототехніка. В рамках виставки проходять семінари, серед яких - з програмного забезпечення та біодизельного палива.