Презентація інноваційного проекту на Crash-up сесії Start-up центру «New Development»

 У понеділок, 27 квітня, у Харківському національному університеті будівництва і архітектури на кафедрі Англійської мови стартувала Crash-up сесія Start-up центру «New Development» для студентів та молодих науковців.

Цей центр засновано в рамках європейського проекту TEMPUS SUCSID (Inter-university Start-up centers for students' innovations development & promotion530349-TEMPUS-1-2012-1-FR-TEMPUS-JPHES). Його робота базується на поєднанні досвіду і експертних знань ведучих  фахівців  університетів  Монпельє 2, Люм'єр Ліон 2 (Франція), Королівський технологічний інститут (Швеція), Інститут менеджменту (Португалія), Технологічний університет Тампере (Фінляндія), Бакінгемширський Новий  університет (Великобританія) та  ведучих університетів Беларусі, Молдови і України.

На Crash-up сесії було презентовано 6 докладів - проектів студентами ХНУБА.

Від кафедри загальної хімії проект MULTIPURPOSE POLYMERIC MATERIALS FOR PROTECTION AND RESTORATION OF CONSTRUCTION DESIGNS AND PRODUCTS представила студентка МТФ  КОРХ АЛЕКСАНДРА, яка безпосередньо брала участь у розробках в рамках СНТ та ас. кафедри загальної хімії Качоманова Марія Павлівна. Робоча мова доповіді – англійська, читала доклад Оксана Ковтун (доцент кафедри англійської мови).  Упродовж доповіді присутнім було вдало продемонстровано розроблені матеріали мультіфункціонального призначення. Доклад визвав інтерес, тому було поставлено багато питань стосовно просування розроблених матеріалів на ринок матеріалів. Після питань виступав Дорін Фест'ю, професор  Бакінгемширського Нового  університету (Великобританія) з зауваженнями та побажаннями, що до виявлення та усунення слабких сторін загальної презентації проекту.

 

 

  Задачі проекту:

  • Розвиток інноваційної та підприємницької діяльності шляхом підвищення креативності, конкурентоспроможності та здатності до працевлаштування  випускників університетів і розширення співпраці між університетами, інноваційними та інвестиційними компаніями для комерціалізації знань
  • Створення інтерактивної мережі співпраці на основі міжнародного академічного  і професійного досвіду в якості платформи для реалізації інноваційних ідей і технологій
  • Модернізація навчальних планів студентів інженерних та комп'ютерних спеціальностей   шляхом розробки   методології, змісту  та  навчальних матеріалів дисциплін для підвищення креативності  та  компетентності з розвитку, презентації, просування інновацій.

 

Треба зазначити конструктивність діалогу доповідач – експерт, та високий рівень підготовки та проведення заходу, начинаючи з технічної підтримки, закінчуючи професійною.


 В Середу, 29 квітня, у Харківському національному університеті будівництва і архітектури на кафедрі Англійської мови відбулося вручення сертифікатів за успішну презентацію проекту, проте всі роботи були представлені на високому рівні і були цікавими і іноваційних, тому, експерти вирішили вручити сертифікати усім учасникам стартапу.

Вітаємо всіх учасників проекту!

Національний координатор проекту - доктор психологічних наук, професор Сергеєва Тетяна Вікторівна

Експерт з евалюації проекту - доцент Турлакова Наталя Борисівна

Директор стартап-центру «New Development", контактна особа -

доцент Кулаєнко Олег Олександрович

 

Телефон 700-12-07 (щосереди з 13:00 до 16:00)

Докладна Інформація: sucsid.competence.in.ua 

При бажанні більш докладно про проект Tempus SUCSID можна ознайомиться на сайті SUCSID портал РСЦ за посиланням http://sucsid.competence.in.ua/uk/rsc-portal-3/.

Джерело: администратор, Портал http://sucsid.competence.in.ua/uk