SCIENTIFIC FUN - НАУКОВИЙ ПІКНІК В ХАРКОВІ

22 травня 2015 року в Харкові проходитиме масштабний соціальний захід «Наукові пікніки».

Цей захід направлено на  популяризацію науки для дітей і молоді, організаторами цього року виступили україно-польський проект «Наукові пікніки в Україні», Харківське міське громадське об'єднання «ЦЕНТР РОЗВИТКУ ГРОМАД», та Департамент у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради і Харківський міський центр дозвілля молоді.

 Цього року наш университет взьме участь у заході та представе наочну чи інтерактивну програму, яка б «простими словами пояснює складні речі», маються на увазі он-лайн експерименти, макети та зразки, головоломки, роботи, дрони, діючі моделі тощо, все, що передбачає активне залучення глядачів, зокрема, майстер-класи, ігри, конкурси, співучасть у дослідах тощо, та була б спрямована, зокрема, на школярів - майбутніх абітурієнтів. Формат «Наукових пікніків» не передбачає проведення лекцій чи «класичну» виставкову пасивність. Разом із тим всі учасники можуть вільно розповсюджувати власні промо-матеріали (буклети, газети тощо), використовувати відповідні «рекламні» елементи (банери, стійки тощо).

 Захід проходитиме під відкритим небом в Саду ім. Т.Г. Шевченка на майданчику й алеях біля ККЗ «Україна» 22 травня протягом 13:00-17:00. Також запрошуємо Ваших науковців і студентів як гостей і глядачів цього наукового свята, вхід на який буде, звісно, вільним.

Участь є безкоштовною, охорона громадського порядку здійснюватиметься. «Команди» й їхні учасники отримають також відповідні відзнаки (дипломи та сертифікати).

 За додатковою інформацією можна звертатися до директора Харківського міського центру дозвілля молоді Альони Леонової за тел.: 705 08-16, leonovaa@ua.fm та координатора «Наукових пікніків» у Харкові Тетяни Баглай за тел.: (050) 43-52-097, info@ciacy.org.ua.

 З тим, яким були II «Наукові пікніки» в Харкові минулого року, Ви можете ознайомитися на http://www.kkzu.org.ua/?p=5064, а дізнатися про проект взагалі - на https://www.youtube.com/watch?v=eP2nAOdycRc або http://www.bat-kharkov.in.ua/ua/naukovij-p%D1%96kn%D1%96k.html

 Джерело: адміністратор