Відкрита міжрегіональна виставка Ukr.tech.fest

21 травня 2015 початок о 11.00.

Відбудеться«Відкрита міжрегіональна виставка-конференція винахідницького мистецтва" Ukr.tech.fest "»!

До участі у конкурсному відборі були допущені студенти, аспіранти, викладачі вузів, представники наукових та громадських організацій, а також незалежні розробники у віці від 18 до 45 років.

Від кафедри загальної хімії були подано три інноваційні проекти:

«Вібропоглинаючі полімерні матеріали» Розробники проекту: Скрипинець А.В., Саєнко Н.В., Данченко Ю.М., Качоманова М.П., ​​Барабаш Е.С. Винахід відноситься до отримання віброзахисних полімерних покриттів, що сприяють зниженню рівня вібрації і шуму деталей машин, механізмів, транспортних засобів і вентиляційних систем, ефективних в широкій області температур і частот, і що володіють низкою властивостей: легкістю виготовлення, нанесення на конструкції і високою адгезійною міцністю.

«Вогнезахисне полімерне покриття, що спучується» Розробники проекту: Саєнко Н.В., Скрипинець А.В., Данченко Ю.М., Качоманова М.П., ​​Барабаш Е.С. Винахід відноситься до отримання  полімерних покриттів, що спучуються, для захисту металевих, залізобетонних та дерев'яних будівельних конструкцій від впливу полум'я в умовах пожежі.

«Комп’ютерна програма  «Програма Композит» Разработчики проекта: Відіньов А. О. (студент, АП), Качоманова М. П., Журавльов Ю. В., Данченко Ю. М., Скрипинець  А. В., Попов Ю. В., Саєнко Н. В., Биков Р. О. Програма «Композит» призначена для вибору композиційних полімерних матеріалів (КПМ) з необхідним комплексом технологічних та експлуатаційних властивостей та з подальшим використанням в технологічному процесі виготовлення виробів. Програма дозволяє обчислити в’язкість, та її зміну в процесі твердіння композицій та деякі найбільш суттєві експлуатаційні характеристики отриманих матеріалів будівельного призначення.  Мова програмування JavaScript, мови розмітки Html и СSS. За допомогою движка Node-Webkit, код  програми наведено у виді додатку Windows та не залежіть від браузеру користувача.

Всі три проекти пройшли відбірковий тур і були відібрані оргкомітетом виставки-конференції для участі у фіналі проекту "Ukr.tech.fest" з публічною презентацією інноваційних проектів, а також дослідними зразками винаходів.

Захід пройде в одній з найстаріших бібліотек України, у Харківській державній науковій бібліотеці ім. В.Г. Короленка (м.Харків, пер. Короленка 18)

ВХІД ВІЛЬНИЙ.

Контактна інформація оргкомітету: E-mail (для відправки конкурсних матеріалів і питань): ukr.tech.fest@ukr.net, телефон для довідок: +38 (066) 041-30-80, офіційна група проекту "Ukr.tech.fest "в мережі Вконтакте: http://vk.com/ukr.tech.fest.

Джерело: адміністратор, оргкомітет проекту "Ukr.tech.fest "