Марія Павлівна Качоманова

 

Народилась у м. Харкові     15 вересня 1982 року.

     У 2005 році  закінчила факультет хімічного машинобудування (інтегрованих технологій) Харківського національного університету «ХПІ» університету за спеціальністю інженер-хімік-технолог, має кваліфікацію спеціаліста з переробки пластмас.

     У 2006 році вступила до аспірантури Харківського державного університету будівництва і архітектури на кафедру загальної хімії і в 2012 році під керівництвом д.т.н., проф. Яковлєвої Р.А. в Українській державній академії залізничного транспорту захистила кандидатську дисертацію «Наповнені епоксиполімерні матеріали низькотемпературного твердіння з покращеними технологічними та експлуатаційними характеристиками» за спеціальністю 05.23.05 - будівельні матеріали та вироби.

     Кандидат технічних наук з 28 березня 2013 року.

Член Європейського відділення SAMPE «Росія-СНГ» - товариства з розробки перспективних матеріалів і технологій (SAMPE - Society for the Advancement of Material and Process Engineering), з 2008 року до сьогодні.

     Основні етапи педагогічної діяльності у ХНУБА:

  • 09.2014 р. та по сьогоднішній день – асистент кафедри загальної хімії ХДТУБА;

Читає лекції за нормативною дисципліною кафедри «Загальна хімія».

У 2009 р. стала переможцем IV обласного конкурсу «Найкращий молодий науковець Харківщини» за напрямом архітектура і будівництво.

У 2015 р. Отримала сертифікат за успішну презентацію проекту «MULTIPURPOSE POLYMERIC MATERIALS FOR PROTECTION AND RESTORATION OF CONSTRUCTION DESIGNS AND PRODUCTS» на Crash-up сесії Start-up центру «New Development» для студентів та молодих науковців у Харківському національному університеті будівництва і архітектури.

У 2015р. Диплом фіналіста відкритої міжрегіональної виставки-конференції винахідницького мистецтва «Ukr.tech.fest»

Має 20 публікацій, з них 19 наукового  та 1 навчально-методичного характеру.

Наукові інтереси:

  • Вивчення кислотно-основні властивостей дисперсних мінеральних наповнювачів для епоксиполімерних композицій;
  • Дослідження впливу поверхневих властивостей мінеральних  дисперсних  наповнювачів на реологічні властивості, кінетичні параметри процесу твердіння, технологічні  та експлуатаційні властивості епоксидних композицій;
  • Технологія посилення та відновлення будівельних конструкцій і цегельної кладки з використанням наповнених епоксиполімерних композицій

 Список наукових праць (скачати)